Niania, opiekunka dla dziecka – popularne serwisy z ogłoszeniami niań i opiekunek dla dzieci!

autor Hanna Ryjek
168 x czytano

Chcesz wrócić do pracy po urlopie macierzyńskim, a nie wiesz kto w tym czasie zajmie się Twoim dzieckiem? W Internecie mnóstwo jest ogłoszeń opiekunek, które chętnie zaopiekują się dzieckiem, kiedy Ty będziesz pracować. Gdzie warto szukać i na co zwrócić uwagę podczas wyboru niani?

Gdzie szukać niani?

Najlepiej zaczynać od zapytania znajomych, czy mogą polecić jakąś dobrą opiekunkę, która kiedyś zajmowała się ich dziećmi. Osoby z polecenia, szczególnie w tej branży, są bardzo pożądane, w końcu chodzi o bezpieczeństwo naszego dziecka. Można też zapytać kogoś z rodziny czy nie miałby czasu na to, by opiekować się maluchem, w końcu babcie to najlepsze nianie na świecie. Można też poszukać kogoś w Internecie, bo to właśnie w sieci jest najwięcej ogłoszeń opiekunek dla dzieci.

Dziewczynka z psem na kanapie

Olx.pl

Na tej stronie z ogłoszeniami również bez problemu znajdziesz opiekunkę do dziecka. Jeśli masz jakieś dodatkowe wymagania, możesz je zaznaczyć jeszcze przed przeglądaniem ogłoszeń. Tak samo z kwestią formy pracy. Sama wybierasz czy szukasz kogoś, kto oferuje pracę na cały etat, czy na niepełny, to samo tyczy się formy umowy.

Sprzedajemy.pl

Nianię lub opiekunkę do dziecka znajdziesz także na sprzedajemy.pl/uslugi/nianie-i-opiekunki gdzie możesz przejrzeć ogłoszenia lokalne z tego typu usługami. Na tej stronie można zaznaczyć województwo lub wybrać miasto, w którym szukamy opiekunki, a także można ustalić zakres cenowy, na jaki możemy sobie pozwolić.

Niania.pl

Portalem, na którym znajdziesz tylko ogłoszenia z ofertami opiekunek, jest Niania.pl. Tutaj również możesz już na początku wybrać formę pracy. Ciekawą opcją jest wybranie widełek wiekowych potencjalnej kandydatki na opiekunkę. Można także zaznaczyć, że zależy nam na tym, żeby była to osoba niepaląca, ale też dać do zrozumienia, czy poszukujemy kogoś, kto z nami zamieszka, czy nie.

Opiekunka.net

To kolejny specjalistyczny portal, gdzie są jedynie ogłoszenia dotyczące opieki nad dzieckiem. Na stronie można wybrać lokalizację i przejrzeć profile opiekunek. Na ich stronach są takie informacje jak wiek, wykształcenie, przygotowanie do pracy z dziećmi, doświadczenie i dostępność. Do tego załączone jest także zdjęcie opiekunki.

Otoniania.pl

Na tej stronie również znajdziemy ogłoszenia opiekunek dla dzieci. Podobnie jak na poprzednim serwisie, tutaj także poszukiwania odbywają się na zasadzie przeglądania profili niań, do których można wysłać wiadomość. Na stronach konkretnych osób można przeczytać informacje dotyczące wieku, wykształcenia, zakresu obowiązków, a także preferencji co do wieku dzieci, którymi opiekunka ma się zajmować.

W Internecie znajdziemy mnóstwo ofert opiekunek dla dzieci, zarówno na popularnych serwisach z ogłoszeniami różnych kategorii, jak i na tych specjalistycznych. Warto przed wyborem konkretnej niani dobrze się zastanowić i skontaktować z nią, żeby umówić się na pierwszą rozmowę, zanim zacznie opiekować się naszym dzieckiem.

podobne tematycznie

zostaw komentarz