3 pomysły na niezwykłe prezenty świąteczne dla córki. Sprawdź koniecznie te inspiracje!

autor Ksymena Wiśniewska
699 x czytano

Grudzień to czas, kiedy nasze pociechy otrzymują upragnione prezenty świąteczne. Chociaż z pewnością dla dzieci jest to na pewno najbardziej wyczekiwany czas w roku, w którym to mają szansę poprosić mikołaja o wymarzone zabawki, to dla rodziców nierzadko tego typu prezenty pod choinkę związane są nie tylko ze sporym wydatkiem, ale też poczuciem bezcelowości kupna następnej zabawki, która w niedługim czasie wyląduje w kącie pokoju. Jaki powinien być prezent dla córki na święta? Warto postawić na nasze propozycje voucherów. Nie tylko małe, ale również i starsze dziewczynki uwielbiają poznawanie świata, dlatego można im podarować, chociażby voucher na naukę czegoś nowego. Tego rodzaju prezenty świąteczne mogą być nie tylko świetną zabawą, ale również dobrą okazją do wspólnego wyjazdu z rodziną.

Niepowtarzalny prezent dla dziewczynki w wieku przedszkolnym

Jeżeli naszym założeniem jest znalezienie idealnego prezentu pod choinkę dla dziewczynki w wieku przedszkolnym, to powinniśmy wybrać jeden spośród wielu voucherów, które na pewno przypadną do gustu młodym damom. Wiadome jest, iż dzieci uwielbiają zabawę i poznawanie nowych rzeczy. Dziecięca ciekawość nie zna granic, co czasami może sprawiać wiele problemów, niemniej jednak daje możliwość na zarażenie córki ciekawą pasją. Jeżeli zależy nam na poszerzaniu horyzontów i rozwijaniu pasji, to idealnym prezentem może być voucher na ściankę wspinaczkową. Innym świetnym prezentem dla dziewczynki mogą być lekcje nurkowania. Taki prezent nie tylko sprawi wiele radości, ale również pomoże w odnalezieniu zupełnie nowych zainteresowań.

Czym zachwycić starszą córkę? Oryginalne prezenty na święta dla nastolatki

Odwiecznym dylematem rodziców jest to, co mają kupić na prezent świąteczny dla nastolatki, aby ta wykazała, chociażby nieco uśmiechu. Niestety, ale wiek nastoletni rządzi się swoimi prawami i nierzadko dziecko może się czuć nierozumiane przez rodziców i bardzo mocno pokazuje to poprzez swoje zachowanie. Zadowolenie nastolatki właściwym prezentem może być zatem bardzo trudne.

Warto dostosować prezent do temperamentu córki. Dla nastolatki lubiącej adrenalinę oraz aktywność fizyczną możemy wybrać lot w tunelu aerodynamicznym czy wizytę na ściance wspinaczkowej. Voucher obejmować może również lot na motolotni czy jazdę na quadzie. Wielbicielka przyrody powinna docenić widokowy lot samolotem czy też lekcję jazdy konnej. Wspaniałym prezentem dla nastolatki lubiącej wodę, może być przykładowo kurs nurkowania czy flyboard. Świetnie sprawdzą się również gry ruchowe – możliwość wspólnego rozwiązywania zagadek w escape roomie czy paintball laserowy. Amatorka nieco spokojniejszych wrażeń powinna ucieszyć się z wizyty w parku rozrywki. Ogromną radość mogą jej sprawić także różnorodne, inspirujące kursy, w czasie której nastolatka nauczy się jak wykonać idealny makijaż albo pozna tajniki przygotowania przepysznych koktajli owocowych lub pieczenia ciast.

Oryginalny prezent na święta dla córki

Jaki oryginalny prezent możemy podarować córce na święta? Znając ją bardzo dobrze, nie powinniśmy mieć problemów z dokonaniem odpowiedniego wyboru. Jeżeli jednak chcemy faktycznie postawić na coś bardzo oryginalnego, możemy zainspirować się ofertą voucherów i wybrać dla niej coś więcej, aniżeli zwykły prezent. Dzięki temu podarujemy jej bowiem także wspomnienia mające związek z wybraną atrakcją, które mają znacznie większą wartość aniżeli następny przedmiot, który będzie zbierał kurz na półce w jej pokoju. Możliwość przygotowania projektu własnej torebki może być świetnym rozwiązaniem na prezent świąteczny dla córki, jeżeli oczywiście interesuje się ona modą. Jest to także niezwykle praktyczny upominek, gdyż torebka, którą uda się jej stworzyć, będzie nie tylko niepowtarzalna i oryginalna, ale również bardzo dobrze dopasowana do jej indywidualnego gustu i potrzeb. Każda zwykle spodziewa się otrzymania kosmetyków albo nowej pary skarpetek pod choinkę, a taki wyjątkowy upominek z pewnością sprawi jej radość.

podobne tematycznie

2 komentarze

Izka Izka 11 stycznia 2023 - 07:17

Najważniejsze to jest spędzanie czasu z własnymi dziećmi. Ludzie zapychają je zabawkami i siedzą z nosem w telefonie zamiast zapewnić rozrywki czy zabawy

odpowiedz
Rudolf 16 stycznia 2023 - 12:42

Lot samolotem to bardzo dobre rozwiązanie, ale trzeba uważać na lęk wysokości! Przez to, zamiast zabawy może zrodzić się mały koszmar

odpowiedz

zostaw komentarz