Programy TV i online dla mamy, które warto polecić dla mam

autor Ada Szwarc
313 x czytano

Każda mama potrzebuje chwili wytchnienia, by móc poświęcić się temu, co ją zrelaksuje, odpręży i wypełni spokojem. Sposobów jest wiele, ale to, po co mamy sięgają najczęściej to komputer, na którym mogą wyszukać ulubione seriale lub programy telewizyjne. Z tych drugich mogą wyciągnąć wartościowe lekcje, dzięki którym lepiej zrozumieją rolę, jaką pełnią oraz otrzymają odpowiedzi na nurtujące je pytania. W poniższym artykule podpowiadamy, gdzie szukać właśnie takich programów i co warto obejrzeć.

Programy online dla mam – gdzie obejrzeć?

Kiedyś programy o zajmowaniu się domem, dzieckiem, czy te dotyczące gotowania itp. można było oglądać tylko w telewizji i to konkretnego dnia oraz o określonej godzinie. Jeśli się nie zdążyło, trzeba było albo czekać na powtórkę, albo obejść się smakiem. Obecnie filmy, seriale czy programy dla mam zobaczysz również online, np. na Player.pl, gdyż internet daje wiele nieograniczonych możliwości. Popularne platformy internetowe są podzielone na sekcje, dzięki czemu łatwiej jest dostosować filtr wyszukiwania określonego programu wedle własnych preferencji. Nie trzeba błądzić i przerzucać kanałów jak w przypadku telewizora tylko ustawić wyszukiwanie tak, aby od razu pojawiły się interesujące nas programy. Oczywiście trzeba również zwrócić uwagę czy dana wersja nie jest płatna, ale to zdarza się raczej w wersjach typu Premium. Zdecydowanie większość programów online dostępnych jest całkowicie za darmo.

Kobieta siedzi przed telewizorem

Mamo to ja

To program dedykowany zarówno dla młodych mam, jak i tych, które oczekują narodzin swojego dziecka. Poruszane są w nim wszelkie zagadnienia związane z ciążą oraz pierwszymi miesiącami życia dziecka. Każdy odcinek obejmuje inny temat omawiany szeroko przez specjalistów. Prowadzone są rozmowy z lekarzami, psychologami oraz innymi mamami. Kobiety w ciąży mogą dowiedzieć się z tego programu wiele na temat porodu, jak rozsądnie skompletować wyprawkę dla dziecka, jak powinny się odżywiać, karmiąc piersią, kiedy iść na pierwszy spacer i na co wtedy uważać oraz wiele innych zagadnień. Ten program pozwoli przygotować się na wiele scenariuszy oraz rozwieje ewentualne wątpliwości.

Ugotuj mi Mamo!

Każda mama, nawet ta najlepsza, spotyka się czasem z dylematem dotyczącym tego, co ugotować dziecku na obiad? Wiadomo, że nie może być to byle co z lodówki, ale pełnowartościowe danie, które doda dziecku energii i dostarczy potrzebnych witamin. Jest to ciekawy program kulinarny, prowadzony przez znaną blogerkę Darię Ładochę (blog Mamałyga). Co więcej, na wizji pomagają jej w gotowaniu dzieci, więc każda mama ma okazję zobaczyć, jak zainteresować malucha gotowaniem i nie musieć się stresować, że przeszkadza w kuchni. Pani Daria pokazuje, jak gotować w sposób zabawny oraz dzieli się radami dotyczącymi tego, jak wybierać wartościowe produkty, które wzmocnią zdrowie dzieci.

Sablewskiej sposób na modę

Oczywiście rola mamy nie ogranicza się tylko do gotowania i zajmowania się dziećmi. Szczęśliwa mama to zadbana mama więc w ramach relaksu można obejrzeć program prowadzony przez Maję Sablewską, w której doradza, jak się ubrać, aby dobrze wyglądać i tak samo się czuć oraz jak sprawić, aby zdystansować się do problemów, które tak skutecznie potrafią zrujnować poczucie własnej wartości. Taki problem ma bardzo wiele mam. Zatem w wolnej chwili warto poznać sekrety dobrego ubioru, dowiedzieć się jakich błędów unikać, co jest aktualnie największym krzykiem mody i jak zestawiać ze sobą określone rodzaje ubrań oraz kolory.

podobne tematycznie

zostaw komentarz