Przewodnik po prezentach dla kreatywnej osoby

autor Hanna Ryjek
165 x czytano

Bliską Ci osobę cechuje kreatywność i twórcze spojrzenie na świat? Zaskoczenie takiego człowieka może się wydawać trudne. Tu standardowe rozwiązania nie wchodzą grę. Odłóż na bok dotychczasowe pomysły i zapoznaj się z naszymi propozycjami na podarunki, które swoją kreatywnością dorównają obdarowywanej osobie.

Uczestnictwo w warsztatach

Wykupienie miejsca na warsztatach to świetny pomysł na oryginalny prezent. Ten rodzaj spędzania czasu wolnego staje się coraz popularniejszy, dzięki czemu oferta warsztatowa jest obecnie bardzo popularna. Dotyczy to zwłaszcza dużych miast. Pomyśl, co najbardziej zainteresuje obdarowaną osobę. Warsztaty renowacji mebli, kaligrafii, artystycznego układania kwiatów czy twórczego pisania to tylko kilka przykładów.

Zrób to sam

Ta zasada ma zastosowanie w przypadku osób w każdym wieku: prezenty zrobione własnoręcznie cieszą najbardziej, ponieważ zdradzają wyjątkowość relacji. Podarunki w duchu DIY wymagają więcej zaangażowania i czasu, niż pieniędzy. Możesz na przykład przygotować samodzielnie świeczkę, konfiturę owocową albo wydziergać szalik.

Pudełko, podpisywanie kartki

Sesja zdjęciowa

Kto nie marzy o zapozowaniu przed obiektywem profesjonalisty? Piękna sesja zdjęciowa będzie pamiątką na resztę życia. A może osoba, której chcesz zrobić prezent sama interesuje się fotografią? Taką wiedzę warto wykorzystać. Podaruj jej pięknie wydany album, wycieczkę do muzeum fotografii albo upragniony element sprzętu. Więcej o prezentach dla fotografów przeczytasz tutaj: https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-prezent-swiateczny-dla-fotografa-propozycje-do-200-500-i-1000-zl.bhtml.

Nietypowa wycieczka

Portale społecznościowe zalewają nas idealnymi zdjęciami z najpiękniejszych plaż świata. Są jednak miejsca ważne i ważniejsze. Kreatywna osoba z pewnością doceni nieco bardziej spersonalizowany prezent. Wybierzcie się w podróż śladami bohaterów ulubionej książki czy serialu, zwiedźcie najstarszą dzielnicę miasta, w którym mieszkacie albo pojedźcie jeszcze raz obejrzeć miejsca znane z dzieciństwa. Taki prezent wymaga zmysłu organizacyjnego i dłuższego planowania, ale efekty mogą zwalać z nóg. Koniecznie opracuj trasę obfitującą w jak najwięcej atrakcji.

Akcesoria do pakowania prezentów

A może gra?

Gry planszowe przeżywają istny renesans. Wciągają się w nie zarówno dzieci, jak i dorośli. Obecnie na rynku jest tak wiele różnych planszówek, że bez problemu znajdziesz taką, która trafi w gusta obdarowanego. Przy wyborze zwracaj uwagę na ilość graczy, poziom skomplikowania oraz czas rozgrywki. Gra, której przejście przychodzi zbyt łatwo (lub wręcz przeciwnie) nie dostarcza wiele radości.

Drobna pomoc

Osoba, dla której szukasz idealnego podarunku jest wiecznie zabiegana? W takim razie wręcz jej… trochę czasu! Przygotuj kilka kuponów do wykorzystania w wybranym przez obdarowanego momencie. Na nich wypisz rzeczy, w których z przyjemnością wyręczysz bliską osobę, aby ta mogła mieć nieco czasu wolnego dla siebie. Nawet najbardziej kreatywny człowiek nie spodziewa się takiego prezentu.

podobne tematycznie

1 komentarz

Panoramiks 15 lutego 2019 - 14:09

Wiadomo, że łatwiej wybiera się prezent dla osoby, która jest oddana swoim pasjom. Gorzej wybrać coś dla tych, którzy żadnej pasji nie mają albo dobrze się z nią kryją. Każdy chyba zna kogoś, kto sprawia wrażenie, jakby w ogóle nic go nie interesowało. Ze znalezieniem prezentu dla takiej osoby to dopiero jest problem!

odpowiedz

zostaw komentarz