Każdego dnia zerkasz w lustro i z przerażeniem odkrywasz kolejne oznaki upływającego czasu. Przybywa Ci zmarszczek, a sylwetka nie jest już taka jak kiedyś… Z pewnością nachodzi Cię tysiące wątpliwości, co do tego, czy podobasz się jeszcze Twojemu mężowi. W głowie układasz już tysiące scenariuszy, a w najgorszym z nich widzisz swojego ukochanego, w objęciach młodszej kobiety. Jak temu zaradzić? W jaki sposób podkreślić swoją kobiecość? Podpowiadamy co zrobić, by podobać się mężowi.

Nie od dziś wiadomo, że faceci to wzrokowcy i że dobrze czują się w towarzystwie zadbanych, atrakcyjnych kobiet. Jest to więc zupełnie naturalne, że gdy idziesz ulicą z mężem, jego wzrok podąża za innymi paniami. Jednakże nie oznacza to wcale, że przestałaś mu się już podobać i że zdradzi Cię z pierwszą napotkaną kobietą. Przecież to właśnie Tobie ślubował miłość, wierność, to właśnie Ciebie wybrał spośród wszystkich przedstawicielek płci pięknej i to z Tobą dzieli swoje życie.

przeczytaj także:  Mała elegantka – jak ubrać dziewczynkę na specjalne okazje?

Wprowadź kilka zmian w codziennym życiu

Pewnie masz tysiące obaw, bo Twoja sylwetka po ciąży nie jest już taka jak kiedyś i Ty sama zauważasz wiele zmian, jakie zaszły w Twoim wyglądzie. Jednakże nie daj się zwariować, gdyż kobieta jest jak wino – im starsza, tym lepsza, dojrzalsza i bardziej świadoma siebie i swojej seksualności. Jeśli jednak te argumenty do Ciebie nie przemawiają, wprowadź kilka zmian w swoim codziennym życiu, które z pewnością sprawią, że jeszcze bardziej spodobasz się swojemu mężowi.

piękna kobieta z bukietem kwiatów

Pozbądź się zbędnych kilogramów i zadbaj o wygląd

Jak już wiesz – w zdrowym ciele w zdrowy duch, dlatego jeśli do tej pory każdą aktywność fizyczną odkładałaś na później – zacznij się ruszać! Dzięki temu pozbędziesz się dodatkowych kilogramów, ujędrnisz swoje ciało i bez obaw rozbierzesz się przed swoim mężczyzną. Ponadto w myśl zasady, że prawdziwa kobieta powinna zawsze być zadbana – nie zapominaj o starannym makijażu i atrakcyjnym stroju, nawet gdy nie wychodzisz z domu.

przeczytaj także:  5 pomysłów na prezent z okazji narodzin dziecka

Zamień więc powyciągany dres na zmysłową sukienkę, bądź obcisłe dżinsy, dbaj o to, by zawsze mieć seksowną fryzurkę, a Twój mąż z pewnością dostrzeże te zmiany i nie przejdzie obok Ciebie obojętnie.

Nie doszukuj się problemów i akceptuj siebie

Żeby być atrakcyjną dla innych osób, najpierw musisz zaakceptować siebie. Nie doszukuj się więc na siłę problemów, których nie masz lub które się niewidoczne dla żadnego faceta, pozbądź się wszelkich kompleksów. Kobiety mają tendencję, by wmawiać sobie, że są za grube, za chude, za wysokie, za niskie, a Ty po prostu zaakceptuj siebie, jaka jesteś, bądź dumna ze swojego wyglądu i na każdym kroku podkreślaj swoją kobiecość.

Uśmiechaj się jak najczęściej

Nic tak nie działa na mężczyznę, jak uśmiech ukochanej kobiety. Przestań więc przejmować się błahostkami i uśmiechaj się jak najczęściej. Codzienny widok smutnej, niezadowolonej, narzekającej na wszystko kobiety, z pewnością nie jest dla faceta niczym atrakcyjnym. Zmień więc swoje nastawienie do życia, a na pewno Twój mąż zmieni swoje nastawienie w stosunku do Ciebie.

przeczytaj także:  Teksty naszych matek