Hotel przyjazny dzieciom – jakie hotele ucieszą także dzieci?

autor Ela Osowska
209 x czytano

Chcesz spędzić niezapomniany urlop w jednym z polskich hoteli, zastanawiasz się jednak jak zniesie to Twoja pociecha? Nie martw się, obecnie hotele wychodzą naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych i oferują wiele atrakcji. Warto poczytać o kilku z takich miejsc.

Jakie atrakcje dla dzieci można znaleźć w hotelach?

Obecnie hotele przestały być już miejscem gdzie tylko nocujesz, a atrakcje zapewniasz sobie sam. Dzieciaki smętnie chodzące po hotelowych korytarzach to już przeszłość, hotele coraz częściej dbają o rozrywkę także dla dzieci (hotelzlotygron.pl) i o to, by nie było miejsca na nudę. Sale zabaw gdzie organizuje się zajęcia dla dzieci takie jak: gry w planszówki, zabawy plastyczne i okolicznościowe, kulinarne zmagania to oczywiście nie wszystkie atrakcje przeznaczone dla milusińskich.

Hotel Złoty Groń – co oferuje najmłodszym?

Hotel Złoty Groń, w Istebnej W Beskidzie Śląskim, wyróżnia się nietypowym podejściem do dzieci. Wykwalifikowani animatorzy zabaw czuwają nad tym, by najmłodsi spędzali kreatywnie czas i by nie było mowy o nudzie. Dzieci biorą udział w wielu zabawach plastycznych i ruchowych, co jest możliwe dzięki bardzo dobrze zorganizowanemu kącikowi zabaw. Dzięki nim Twoja pociecha stworzy własny latawiec, obejrzy pokaz powerkitingu, a także zrobi swoją (być może pierwszą) dynię na Halloween. W lecie młodzi fani rowerów mogą skorzystać z myjni rowerowej, która oprócz ochłody oferuje niezapomnianą zabawę. Jeśli więc głowiłeś się do tej pory jak zająć swoją pociechę podczas wyjazdu, teraz ten problem już nie należy do Ciebie.

przeczytaj także:  Co robić z dzieckiem na Śląsku? Atrakcje dla dzieci w województwie śląskim

Dzieci podczas zabawy w hotelu

Hotel Klimczok – czym zaskoczy dzieci?

Hotel Klimczok, w Szczyrku-Bile, wychodzi z propozycją darmowego pobytu dla dzieci do lat 5. To oczywiście nie wszystkie udogodnienia skierowane w stronę rodziców i najmłodszych. Samo menu jest uśmiechem w stronę milusińskich – szef kuchni rozpieszcza bowiem dzieciaki deserami, które nie tylko pięknie wyglądają, ale są także bajecznie smaczne. Hotel Klimczok jako jeden z niewielu oferuje najmłodszym zabawy w figloparku: zjeżdżalnie, tory przeszkód, baseny piłeczek oraz kącik małego artysty. Oprócz wymienionych atrakcji rodzice mogą skorzystać ze Skiprzedszkola „Eskimoski” i zostawić swoją pociechę pod okiem profesjonalistów, którzy nauczą dziecko jazdy na nartach.

Kolorowy deser dla dzieci

Dolina Charlotty i Hotel Przyjazny Dzieciom

Hotel Przyjazny Dzieciom w Dolinie Charlotty w Słupsku jest prawdziwym wybawieniem dla rodziców, którzy nie wiedzą jak zorganizować czas swojemu dziecku podczas wyjazdu. Najmłodsi mają dostęp do dwóch sal zabaw, w których mieści się małpi gaj, basen z piłeczkami i zjeżdżalnią, a także klasyczny basen z podgrzewaną wodą i jacuzzi. Ponadto na najmłodszych czeka wiele atrakcji na świeżym powietrzu: zoo z 49 gatunkami zwierząt polskich jak i egzotycznych, Krainą Bajek, wodnym Zoo Safari. Bardziej odważne dzieci mogą popróbować jazdy na kucyku lub spróbować swoich sił w parku linowym, a także popłynąć kajakiem czy rowerem wodnym. Hotel wychodzi naprzeciw potrzebom najmłodszych dzieci, oferując specjalne menu dla maluchów, a także jest ukłonem w stronę mam, które maja dostęp do przewijaków i podgrzewaczy.

przeczytaj także:  Co robić z dzieckiem na Śląsku? Atrakcje dla dzieci w województwie śląskim

Teraz już nie musisz się martwić, że zostawiasz swoją pociechę w hotelu samą, przy tak dobrej opiece animatorów zabaw nie tylko będzie bezpieczna, ale także na pewno będzie się świetnie bawić.

podobne tematycznie

1 komentarz

janka 6 grudnia 2016 - 14:02

Klimczok i Zu0142oty Grou0144 to rzeczywiu015bcie hotele przyjazne dla dzieci, w pozostau0142ych nie byu0142am, ale te tak, pozdrawiam

odpowiedz

zostaw komentarz