Pomysły na prezenty z okazji narodzin dziecka

autor H R
242 x czytano

Prezent na narodziny dziecka jest w rzeczywistości upominkiem dla rodziców, by przypomnieć im, że (mimo iż macierzyństwo jest najważniejsze), nie powinni oni zapominać o swoich marzeniach i pasjach. Oryginalnym prezentem dla mamy i taty jest np.: wspólny pobyt w salonie odnowy biologicznej, romantyczna kolacja w restauracji, zabawa w escape roomie czy sesja zdjęciowa z noworodkiem.

Sesja zdjęciowa z dzieckiem

Oryginalne prezenty-przeżycia na stronie www.superprezenty.pl to upominki, które na długo pozostaną w pamięci. Dziecko rośnie i zmienia się w szybkim tempie. Noworodkowa sesja zdjęciowa pozwoli uwiecznić pierwsze chwile życia malucha, by móc wracać do nich w dowolnej chwili. Efekty sesji to doskonała pamiątka nie tylko dla rodziców, ale także dziadków, chrzestnych i przyjaciół. Zdjęcia mogą zostać zaaranżowane na dowolny styl i wyposażona w dowolne dodatki czy rekwizyty. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w sesji uczestniczyli rodzice dziecka czy starsze rodzeństwo.

Stopy dziecka w kocyku

Pomysł na oryginalny prezent – escape room

Escape room to niebanalna forma rozrywki i sposób na spędzenie wolnego czasu. Kiedy dziadkowie będą zajmować się dzieckiem, świeżo upieczeni rodzice mogą skorzystać z wyjątkowej atrakcji, która polega na tym, aby wydostać się z zamkniętego pokoju w określonym czasie. Escape roomy kryją w sobie mnóstwo zagadek, które trzeba rozwiązać, aby się z nich uwolnić.

Romantyczna kolacja dla dwojga

W prezencie z okazji narodzin dziecka można podarować jego rodzicom chwile dla siebie w czasie romantycznej kolacji. Warto poznać wcześniej gusta świeżo upieczonych rodziców i zaprosić ich np. do: włoskiej, hiszpańskiej, japońskiej czy polskiej restauracji. W trakcie spotkania para będzie mogła odpocząć, zrelaksować się i cieszyć się chwilą tylko we dwoje, przy akompaniamencie dobrej muzyki oraz wyśmienitego jedzenia.

Spa dla dwojga

Ośrodek odnowy biologicznej to jedno z najlepszych miejsc na odpoczynek i relaks. Voucher do Spa to świetny prezent dla niej i dla niego. W placówce można korzystać z różnego rodzaju atrakcji, jak: baseny z podgrzewaną wodą, hydromasaże czy sauny. Pobyt w saunie pozytywnie wpływa na układ krążenia, rozluźnia mięśnie i głęboko odpręża. Po powrocie do domu para z pewnością będzie zrelaksowana i z nowymi siłami chętnie zajmie się swoim dzieckiem. Ośrodki odnowy biologicznej oferują swoim gościom także możliwość korzystania z zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało. Ciekawą formą spędzania wspólnie czasu jest masaż ciała dla dwojga, np.: gorącymi kamieniami, bambusem czy olejkami eterycznymi.

podobne tematycznie

1 komentarz

Ala 26 października 2017 - 11:30

O ile pomysł z sesją jest ok, o tyle cała resztą wydaje mi się dziwna. Nie lepiej byłoby się skupić na potrzebach młodych rodziców i kupić im w prezencie coś praktycznego?

odpowiedz

zostaw komentarz